Garden

17.00

Koleksioni yne i ri sjell ne stok perparsen e keperit me ngjyren e zeze e cila eshte pershtatur per Hotel Garden ne Prishtine. Rrypa me nitne (pulla) ne pjesen e qafes per rregullimin e gjateses dhe me permbatje te materialit shume te lehte dhe te pershtatshem gjate punes. E perbere prej 2 xhepave ne anen e belit, nje per telefon ne anen e majte dhe nje me i madhe ne anen e djathte. E testuar per ti rezistuar grumbullimit te eres gjate gatimit dhe pastrohet ne 40 grade. E pershtatshme per per cdo ambient pune.
Category: Tags: ,

            Specifikat:

  • 250 Gr Keper me fije te lyera
  • 65% Pambuk dhe 35% Polyester
  • Rrypi i rregullueshem ne qafe
  • 2 xhepa ne pjesen e belit

    Dimenzionet:

  • 83 cm gjatesi
  • 70 cm gjeresi